Reference

V současné době poskytujeme úklidové služby více než 500 spokojeným klientům. Toto široké a vyvážené portfolio zákazníků, zavedený systém a bezpečnost práce jsou naší hlavní zárukou. Podívejte se na vybrané reference našich spokojených klientů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují.

Chci Vám už delší dobu napsat, že mám radost z Vašeho úklidu a vždy když chodíte na úklidy se těším domů :) Děkuji, jste šikovní, s vašim úklidem mi děláte radost je to pro mě velká úleva. Přeji vám další spokojené klienty.
Děkuji

Milena Prskavcová

Dnes u mě naposledy probíhá úklid. Z důvodu stěhování nebudu úklidové služby již využívat. Velmi děkuji Vašim zaměstnancům za vždy pečlivě, důsledně a spolehlivě vykonanou práci. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Děkuji

Čapková

Úklid mé domácnosti probíhá jednou za čtrnáct dnů a zahrnuje základní činnosti: úmytí koupelny, WC, kuchyňské linky, otření prachu, vyluxování a umytí podlah. Vše probíhá samostatně (paní Neumanová má klíče a chodí v době mé nepřítomnosti). Vždy je vše uklizené podle domluvy a v pořádku, jsem s paní Neumanovou moc spokojená. I cena za úklid je odpovídající.

Karolina Karpašová

Poděkování - dobrý den, chtěl bych touto cestou srdečně poděkovat celému Vašemu týmu pod vedením paní Karbanové a Dvořáčkové. Děkuji za opakovanou, perfektně odvedenou práci, spolehlivost, odbornost a ochotu samotných děvčat v terénu. Zpětnou vazbou se mi dostává i poděkování od našich vážených a spokojených zákazníků.
Těším se na další spolupráci.

Jiří Brinkman

Dobrý den, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělé pracovnice, které jste nám poslali jako zástup při dovolené naší uklízečky. Miroslava Smolová a Kateřina Rubášová odvedly bezvadnou práci a byly velmi dobře hodnoceny za úklid a přístup k němu.
Vyjádřete jim, prosím, naše poděkování a pochvalu.
Příště budeme chtít zase je.

Ilona Špryňarová, Městská policie Hradec Králové

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za dokonalý úklid prostor a příjemné jednání navzdory zakázce na poslední chvíli a ve svátek.

Ilona Kratochvílová, ZOO Dvůr Králové