Strojové číštění koberců a čalounění

Čištění koberců

Koberec ve vaší domácnosti funguje jako největší vzduchový filtr, který každodenně pojímá množství prachu, špíny, drobečků z jídla, srsti vašich mazlíčků a dalších nečistot, v nichž se následně množí škodlivé bakterie. Je proto bezpodmínečně nutné koberec pravidelně důkladně čistit – jen tak zachováte svému domovu nejen svěží vzhled, ale také zdravé a příjemné prostředí.

Extrakční čištění zajistí důkladné odstranění nečistot a oživení barev. Kvalitní a ekologické originální čistící prostředky jsou šetrné k textiliím a zanechají ve vašem bytě příjemnou vůni.

Čištění nábytku a čalounění

Čalouněný nábytek patří k nejzatěžovanějšímu nábytku v celém domě či bytě – ať už se jedná o sedací soupravu v obývacím pokoji, posezení v kuchyni nebo židle v dětském pokoji či pracovně, bez výjimky jde o nábytek, který používáme denně, a musíme se o něj tedy náležitě starat. Nejen, že do něj napadá množství drobných nečistot jako je prach, drobečky a podobně, ale brzy jsou na něm také znát ta nejopotřebovanější místa, která mu výrazně ubírají na kráse.

Profesionálním čištěním nábytku vám pomůžeme všechny tyto problémy vyřešit – efektivní čisticí technologií se dostaneme i do těžko přístupných míst a rohů, zbavíme nábytek nečistot, prachu a bakterií a současně také obnovíme jeho vzhled tak, že i silně namáhaná místa budou zase vypadat jako nová.

Čištění koberců do 20 m2 do 50 m2 nad 50 m2
Extraktorem 49 Kč / m2 39 Kč / m2 35 Kč / m2
Vysávání před extrakcí 7 Kč / m2 5 Kč / m2 4 Kč / m2

 

Čištění čalounění 2 místa každé další místo křeslo taburet
  700 Kč 200 Kč 300 Kč 200 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Minimální cena jednorázového úklidu je 580 Kč.
Účtujeme každou započatou půlhodinu.
Za práci ve svátek a o víkendu účtujeme příplatek 50 Kč / hod.

 

Kontaktní osoba


Jaroslava Dvořáčková

 

 

Chcete mít klid?

Zavolejte nám na číslo +420 604 201 333 nebo vyplňte formulář:

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.