Mytí oken a výloh

Běžné mytí oken

Pracujeme rychle, kvalitně a přitom ohleduplně, tak aby nedošlo k poškození majetku a vybavení našich zákazníků. Provádíme mytí jak běžně znečištěných oken a výloh, tak i mytí oken po malířských, řemeslnických, stavebních i jiných pracích, odstraňujeme reklamní polepy, loga apod. Okna samozřejmě myjeme včetně rámů, vnitřních i venkovních parapetů. Mytí skleněných ploch a výloh provádíme stěrkovou metodou a umýváme všechny typy oken, včetně nestandardních a obtížně přístupných.

Mytí oken ve výškách

Nabízíme též mytí oken ve výškách a to jak z vysokozdvižné plošiny, z lešení, tak i horolezeckou technikou. Čistíme jakákoliv okna, plastová, dřevěná, kastlová i šroubovací a stejně jako u klasických oken zahrnuje cena za umytí i rámy a parapety.

Mytí oken ve výškách. Disponujeme i horolezeckou technikou.

Čištění žaluzií

Při mytí oken a výkladů lze objednat i další služby. Nejvíce využívanou službou je čištění horizontálních žaluzií. Čištění žaluzií lze objednat současně s mytím oken a nebo jako samostatnou službu. Na požádání Vám před mytím oken též sundáme záclony nebo závěsy a po umytí oken opět zavěsíme.

 

Okna

plastová, špaletová, montovaná
možnost čištění žaluzií


od 290 Kč / hod.

objednat

Výlohy

cena závisí na znečištění výlohy

 700 Kč / výloha.

objednat

Cena se odvíjí od stavu znečištění okna / výlohy, přístupnosti stupně znečištění a četnosti úklidu.

Pro stanovení ceny dle ceníku je nutno okna vidět a zaměřit, přesnou kalkulaci dle ceníku dodáme do 24 hod. Pokud v ceníku nějakou cenu nenaleznete stačí nás kontaktovat a rádi Váš dotaz zodpovíme.

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Minimální cena jednorázového úklidu je 590 Kč.
V ceně je dopravné v rámci Hradce Králové.
Účtujeme každou započatou půlhodinu.
Za práci ve svátek a o víkendu účtujeme příplatek 50 Kč / hod.

Kontaktní osoba


Jaroslava Dvořáčková

 
 

Chcete mít klid?

Zavolejte nám na číslo +420 604 201 333 nebo vyplňte formulář:

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.