Reference

V současné době poskytujeme úklidové služby více než 500 spokojeným klientům. Toto široké a vyvážené portfolio zákazníků, zavedený systém a bezpečnost práce jsou naší hlavní zárukou. Podívejte se na vybrané reference našich spokojených klientů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují.

Chci Vám už delší dobu napsat, že mám radost z Vašeho úklidu a vždy když chodíte na úklidy se těším domů :) Děkuji, jste šikovní, s vašim úklidem mi děláte radost je to pro mě velká úleva. Přeji vám další spokojené klienty.
Děkuji

Milena Prskavcová

Dnes u mě naposledy probíhá úklid. Z důvodu stěhování nebudu úklidové služby již využívat. Velmi děkuji Vašim zaměstnancům za vždy pečlivě, důsledně a spolehlivě vykonanou práci. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Děkuji

Čapková

Úklid mé domácnosti probíhá jednou za čtrnáct dnů a zahrnuje základní činnosti: úmytí koupelny, WC, kuchyňské linky, otření prachu, vyluxování a umytí podlah. Vše probíhá samostatně (paní Neumanová má klíče a chodí v době mé nepřítomnosti). Vždy je vše uklizené podle domluvy a v pořádku, jsem s paní Neumanovou moc spokojená. I cena za úklid je odpovídající.

Karolina Karpašová

Poděkování - dobrý den, chtěl bych touto cestou srdečně poděkovat celému Vašemu týmu pod vedením paní Karbanové a Dvořáčkové. Děkuji za opakovanou, perfektně odvedenou práci, spolehlivost, odbornost a ochotu samotných děvčat v terénu. Zpětnou vazbou se mi dostává i poděkování od našich vážených a spokojených zákazníků.
Těším se na další spolupráci.

Jiří Brinkman

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za dokonalý úklid prostor a příjemné jednání navzdory zakázce na poslední chvíli a ve svátek.

Ilona Kratochvílová, ZOO Dvůr Králové

Dobrý den, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělé pracovnice, které jste nám poslali jako zástup při dovolené naší uklízečky. Miroslava Smolová a Kateřina Rubášová odvedly bezvadnou práci a byly velmi dobře hodnoceny za úklid a přístup k němu.
Vyjádřete jim, prosím, naše poděkování a pochvalu.
Příště budeme chtít zase je.

Ilona Špryňarová, Městská policie Hradec Králové