Strojové číštění garáží a podlah

Zrenovujeme a vyčistíme povrch garáží včetně zajištění povrchové dlouhodobé ochrany u všech typů betonových a litých podlah podzemních garáží. Námi používaná metoda, je špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění podlah od malých ploch až po velké plochy. Ušetříme Vám tak nejen práci, ale hlavně čas i peníze.

Strojové čistění garáží provádíme také v případě zatopení vodou, stavebního znečištění, po rekonstrukcí, běžného znečištění, před označením vodorovnými znaky apod. Kompletně čištění garáží obsahuje kromě čištění podlahy také otření interiérových prvků – dveří, otření sloupů, potrubí, omytí garážových vrat, čištění vypínačů apod. Čištění a mytí garáží , čištění a mytí hal, skladů a betonových podlah

  • Odstranění fleků a skvrn
  • Průmyslové vysávání štěrku a nečistot

Doporučení

V zimním období doporučujeme úklid garáží provádět jedenkrát za dva měsíce, kvůli velkému množství štěrku, chemickému posypu a soli, které neprospívají životností jakékoliv podlahy. Kromě toho z aut stéká špinavá voda, která zbytečné zavlhčuje prostory a prospívá objevení plísní a různým chorobným bakteriím.

Typ úklid. prostoru do 1 000 m2 do 3 000 m2 nad 3 000 m2 pravidelné čištění
Garáže 12 Kč / m2 9 Kč / m2 7 Kč / m2 od 3 Kč / m2
Sklady 12 Kč / m2 9 Kč / m2 7 Kč / m2 od 3 Kč / m2

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Minimální cena jednorázového úklidu je 590 Kč.
V ceně je dopravné v rámci Hradce Králové.
Účtujeme každou započatou půlhodinu.
Za práci ve svátek a o víkendu účtujeme příplatek 50 Kč / hod.

 

Kontaktní osoba


Jaroslava Dvořáčková

 

Chcete mít klid?

Zavolejte nám na číslo +420 604 201 333 nebo vyplňte formulář:

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.